Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Pascal – Pomocnik Mikołaja: Twoja pomoc, ich uśmiech.

Zbliża się magiczny czas świąt, a wraz z nim uruchamiane są liczne akcje charytatywne, mające na celu uczynienie świąt niezapomnianymi dla wszystkich, zwłaszcza tych najmłodszych. Jedną z takich inicjatyw jest nasza druga edycja akcji Pascal — Pomocnik Mikołaja.
Każdy z naszych sekretariatów prowadzi osobną zbiórkę dla lokalnego domu dziecka.

Serce na Dłoni – Pomoc Dzieciom w Domach Dziecka

Akcja Pascal — Pomocnik Mikołaja to inicjatywa mająca na celu zbiórkę prezentów dla dzieci przebywających w domach dziecka. W poprzednim roku byliśmy zachwyceni z powodu ogromnym ilości prezentów dla dzieci i Waszych dobrych serc. Mamy nadzieję, że i druga edycja przyniesie uśmiech podopiecznym w domach dziecka.

Do kiedy można dostarczać prezenty?

Zbiórka potrwa do 10 grudnia 2023. To ponad miesiąc pełen dobrej woli, solidarności i gotowości do pomocy. W tegorocznej edycji Pascal — Pomocnik Mikołaja skupiamy się na zbieraniu różnorodnych prezentów, które wzbogacą życie dzieci w domach dziecka. Oto lista rzeczy, które można przynieść:

  • Nowe gry planszowe
  • Słodycze
  • Artykuły Plastyczne
  • Nowe Zabawki (z wyłączeniem pluszaków)
  • Niezniszczone Książki

Gdzie dostarczyć prezenty?

Podarunki można dostarczyć do wybranego sekretariatu Szkoły Pascal.

Lista oddziałów

Będzie nam miło jak zaprosisz do udziału swoich znajomych i rodzinę, dzieląc się informacjami na temat akcji w mediach społecznościowych.

Magia Świąt dla Każdego Dziecka

Akcja Pascal — Pomocnik Mikołaja to nie tylko zbiórka prezentów, to wyraz wspólnoty i troski o tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Każdy gest dobra liczy się podwójnie, gdy kierowany jest ku najmłodszym. Dlatego już teraz zaplanuj jak możesz uczestniczyć w tej niezwykłej inicjatywie i sprawić, by te święta były wyjątkowe dla każdego dziecka.

Sprawdź szczegóły https://pascal.edu.pl/zbiorka/

wcierkiolejowanie-wlosow