Kursy zawodowe jednoroczne: Zdrowie i uroda

Konsultant ds. dietetyki

Jednoroczny kurs przygotowujący do pracy w roli konsultanta dietetycznego. Uczestnicy zdobywają wiedzę na temat zasad zdrowego żywienia, planowania diet oraz poradnictwa dietetycznego.

Konsultant ds. dietetyki – zaawansowany

Zaawansowany kurs dla osób z podstawową wiedzą dietetyczną. Skupia się na bardziej szczegółowych aspektach dietetyki, takich jak diety specjalistyczne, żywienie w chorobach oraz najnowsze trendy w dietetyce.

Manikiurzystka

Kurs obejmujący techniki pielęgnacji i stylizacji paznokci. Uczestnicy uczą się, jak wykonywać manicure klasyczny, hybrydowy, oraz zdobienia paznokci.

Trener personalny z elementami fitness

Szkolenie przygotowujące do pracy jako trener personalny, z naciskiem na fitness. Kurs obejmuje anatomię, fizjologię, metody treningowe oraz planowanie programów treningowych.

Wizażystka/stylistka

Kurs skierowany do osób pragnących pracować w branży beauty. Uczestnicy uczą się technik makijażu, stylizacji oraz analizy kolorystycznej, co pozwala na kompleksowe doradztwo w zakresie wizażu i stylizacji.

Dlaczego warto?

Jednoroczne kursy zawodowe oferowane przez szkołę Pascal to doskonała okazja do zdobycia specjalistycznych umiejętności w krótkim czasie. Dzięki praktycznemu podejściu do nauki, absolwenci są dobrze przygotowani do podjęcia pracy w swoich dziedzinach.