Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Gra Łowcy Punktów: Rozpocznij swoją przygodę już teraz i zobacz, jak łatwo jest łączyć naukę z zabawą. Gotowy na wyzwanie?

Czy jesteś gotów na ekscytującą przygodę, która sprawdzi Twoje umiejętności zręcznościowe i doda nutkę rywalizacji do Twojego codziennego życia? Przedstawiamy grę „Łowcy Punktów”, która łączy w sobie zabawę i rywalizację, a także oferuje fantastyczne nagrody!

Jak zacząć?

Uczestnictwo w grze jest proste. Wystarczy, że podasz swoje dane: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz miasto, a następnie zalogujesz się do gry. Potwierdzenie rejestracji odbywa się poprzez wpisanie kodu, który otrzymasz SMS-em na numer podany podczas pierwszej gry.

Zasady gry

Gra jest podzielona na poziomy, w których uczestnicy zbierają monety nawiązujące do programu Pascal Plus, zestrzeliwując pojawiające się na ekranie balony. Dodatkowo, możesz zdobyć bonusowe punkty, polecając grę znajomym. Za każdego poleconego uczestnika, który zarejestruje się przy użyciu Twojego linku, otrzymasz 500 punktów!

Co łączy szkołę Pascal z grą Łowcy Punktów?

Łowcy Punktów to nie tylko gra, ale także sposób na niesamowitą przygodę i rywalizację. Poprzez zdobywanie punktów zarówno w grze, jak i szkole, uczestnicy mają okazję doświadczyć, że nauka może być równie ekscytująca jak gra!

Dzięki grze uczestnicy mogą zdobyć nie tylko nagrody rzeczowe, ale także wirtualne punkty w programie Pascal Plus, które następnie mogą wymienić na kolejne nagrody.

Etapy gry

ETAP 1: od 10.06 godz. 10:00 do 11.07.2024 godz. 23:59 (czwartek)
To czas rywalizacji między wszystkimi uczestnikami. Każdy gra na swoje konto, zbierając punkty zarówno poprzez samą grę, jak i polecenia znajomych. Gra zostanie upubliczniona 10 czerwca o godzinie 10:00.

ETAP 2: od 16.07 godz. 12:00 do 31.07.2024 godz. 23:59 (środa)
W drugim etapie do finału przechodzi 27 najlepszych uczestników, którzy zmierzą się ze sobą w ostatniej rozgrywce.

Ogłoszenie wyników
Wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek, 5 sierpnia o godzinie 11:00 na stronie z grą. Zwycięzcy otrzymają e-maile i SMS-y z gratulacjami oraz informacją o sposobie odbioru nagród.

Nagrody
Grając w Łowców Punktów, możesz wygrać fantastyczne nagrody! Oto trzy najcenniejsze:

I miejsce: KONSOLA PS4, Torbo-ręcznik, skarpetki, kubek, karty do gry, domino oraz 5000 punktów w programie Pascal Plus.

II miejsce: LAPTOP, Torbo-ręcznik, skarpetki, kubek, karty do gry, domino oraz 3000 punktów w programie Pascal Plus.

III miejsce: TABLET, Torbo-ręcznik, skarpetki, kubek, karty do gry, domino, tablet oraz 1000 punktów w programie Pascal Plus.

Pozostałe nagrody obejmują atrakcyjne gadżety i punkty w programie Pascal Plus dla kolejnych miejsc. WYGRYWA AŻ 15 OSÓB!

Dołącz do gry!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by świetnie się bawić i wygrać wspaniałe nagrody. Dołącz do Łowców Punktów już dziś, zbieraj monety, polecaj grę znajomym i wspinaj się na szczyt rankingu. Powodzenia!