[:pl]

Wyszków – tu się dobrze mieszka to film, który powstał w celu pokazania, że Wyszków to miasto przedsiębiorcze, w którym warto inwestować i warto zamieszkać oraz rozwijać swoje pasje. Panuje tu  przyjazny klimat Wyszkowa dla prowadzenia działalności gospodarczej, stabilna polityka podatkowa i elastyczna polityka planowania przestrzennego samorządu.

Szkoły Pascal w Wyszkowie działają od 7 lat – przez ten czas spotkaliśmy tu wielu wspaniałych ludzi, którzy chętnie podejmują wyzwania, chcą się rozwijać, uczyć, pasjonują się różnymi rzeczami. Słuchacze naszych szkół to przede wszystkim mieszkańcy Wyszkowa. Wyszków nas wpiera – w naszej działalności w Wyszkowie zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie Gminy Wyszków m.in. uczestniczymy w wydarzeniach i uroczystościach okolicznościowych, projekcie Przedsiębiorczy Wyszków, wspólnie prowadzimy różne działania promocyjne.

Z całą pewnością warto mieszkać w Wyszkowie, bo tu się dobrze rozwija i pracuje.

Zapraszamy na film 😀