Drodzy obecni i przyszli Słuchacze oraz Absolwenci szkoły Pascal w Grudziądzu!

W najbliższą sobotę (28 marca) odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku w Szkole Pascal, podczas którego będziecie mogli zarejestrować się jako potencjalni dawcy, by jeśli zajdzie taka potrzeba móc w przyszłości pomóc osobom chorym na białaczkę. Rejestracja to kilka minut – wypełnienie formularza i pobranie wymazu z wewnętrznej strony policzka.

Tego dnia, w godzinach akcji (9.00 – 15.00) czynny będzie także nasz sekretariat. Sobota będzie też jednym z ostatnich okazji na zapis do szkoły Pascal w zimowej rekrutacji. Dlatego mobilizujemy wszystkich, którzy jeszcze rozważają zapis. Po 31 marca nie będzie możliwości dopisania się w ramach tej rekrutacji i dołączenia do już utworzonych grup! Zapisując się po tym terminie, rozpoczniecie naukę dopiero we wrześniu. Pół roku później ukończycie szkołę i odbierzecie swoje dyplomy. A przecież to po nie zapisujecie się do szkoły 🙂 To też dodatkowy dyżur dla naszych obecnych Słuchaczy – zapraszamy.

Do 31 marca ze specjalnym dyżurem w dniu 28 marca (9.00 – 15.00) trwają zapisy na darmowe kierunki policealne i do liceum ogólnokształcącego dla dorosłych. W pozostałe dni sekretariat czynny jest zgodnie z planem – od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00.

Po szkole średniej (nie wymagamy matury):

– Opiekun medyczny – 0 zł, 1 rok, zajęcia w soboty i niedziele co drugi weekend

– Technik administracji – 0 zł, 2 lata, zajęcia w soboty i niedziele co drugi weekend

– Technik usług kosmetycznych – 0 zł, 2 lata, zajęcia w soboty i niedziele co drugi weekend

Po gimnazjum, 8-letniej szkole podstawowej lub szkole zawodowej:

– Liceum Ogólnokształcące – 0 zł, 3 lata (po 3-letniej szkole zawodowej 2 lata), zajęcia w soboty i niedziele co drugi weekend

Osoby chcące się zapisać na jeden z darmowych kierunków proszone są o zabranie ze sobą świadectwa ukończenia szkoły i dowodu osobistego.

Wszystkie osoby chcące zarejestrować się w ramach Dnia Dawcy Szpiku w Szkole Pascal powinny mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument z numerem PESEL. Rejestracja odbywać się będzie w Biurowcu Forum przy alei 23 stycznia 26/11 (sala obok sekretariatu).