[:pl]

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie – IV edycji Tygodnia Konstytucyjnego #MojaKonstytucja!

Celem projektu jest zwrócenie uwagi na praktyczny wymiar obowiązywania Konstytucji. Projekt w przystępny i interesujący sposób pokazuje, że problematyka konstytucyjna ma bezpośredni wpływ na codzienne życie każdego z nas. Ważnym elementem projektu jest promowanie świadomego obywatelstwa, zachęcanie do większego zainteresowania się sprawami publicznymi i zwrócenie uwagi na kluczową rolę sądów powszechnych w stosowaniu prawa w Polsce, przy uwzględnieniu nadrzędnej roli Konstytucji.

Po raz kolejny Patronat Honorowy nad Tygodniem Konstytucyjnym objął Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar. Opiekę merytoryczną sprawuje Pani Profesor Ewa Łętowska.

W ramach projektu odbędzie się spotkanie słuchaczy szkoły Pascal  z prawnikiem,

Czas i miejsce spotkania: 19 listopada 2017 r. sala nr 8 pawilon C  w SP nr 9   w Kutnie, ul. Wł. Jagiełły 6.

Zapraszamy !!!

Osoby zainteresowane zgłaszają chęć udziału w sekretariacie szkoły.

Liczba miejsc ograniczona !!![:]