[:pl]

Wielkimi krokami zbliża się 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku gramy dla dzieci małych i bez focha na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 3 stycznia reprezentacja wyszkowskiego sztabu WOŚP nr 4312 odwiedziła siedzibę Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieliśmy okazję wyrobić identyfikatory dla 132 wolontariuszy, którzy 13 stycznia będą kwestować na terenie naszego miasta. Nasze szkoły również dokładają swoją cegiełkę. 13 stycznia w WOK HUTNIK w Wyszkowie nauczyciele i słuchacze kierunku Technik rachunkowości rozliczać będą wszystkich wolontariuszy wyszkowskiego sztabu. W naszych pracowniach prowadzone też będą przez Stowarzyszenie „Bądźmy w kontakcie” zajęcia artystyczne dla dzieci, podczas których powstanie wyjątkowy wyszkowski transparent do studia telewizyjnego!

Zapraszamy na wyszkowski 27 finał WOŚP!