[:pl]Dnia 30.08.2017r. w naszej szkole miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Słuchaczom, a właściwie już absolwentom wręczone zostały świadectwa potwierdzające uzyskanie kwalifikacji zawodowej Z.4 Świadczenie usług opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej w zawodzie opiekun medyczny.

Nasi absolwenci uzyskali bardzo wysokie wyniki, a przede wszystkim wszyscy, którzy przystąpili do egzaminu zdali go.

Gratulujemy takiego wyniku!

Świadectwa wręczyła absolwentom Pani Małgorzata Walczak, która wraz z innymi wykładowcami jest współautorką  sukcesu. W tej radosnej chwili towarzyszył absolwentom przedstawiciel organu prowadzącego szkołę – dyrektor regionalny  Pan Michał Kusowski.[:ua]Plan dla kierunku technik masażysta został zamieszczony w zakładce „PLAN ZAJĘĆ”. Zajęcia odbędą się w terminach: 7-8 stycznia, 13-15 stycznia, 20-22 stycznia oraz 27-29 stycznia.
Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w egzaminach[:en]Plan dla kierunku technik masażysta został zamieszczony w zakładce „PLAN ZAJĘĆ”. Zajęcia odbędą się w terminach: 7-8 stycznia, 13-15 stycznia, 20-22 stycznia oraz 27-29 stycznia.
Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w egzaminach[:]