Dzisiaj Dzień Matki! Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia 🙂

W Szkole Pascal już wczoraj trwały przygotowania do dzisiejszego święta 🙂 Podczas naszego Pascalowego Dnia Mamy, nasze Słuchaczki i wykładowcy na kierunku Technik Usług Kosmetycznych, wykonywały bezpłatny masaż dłoni z parafiną, manicure i makijaż. Wszystko po to, by nasze Mamy przywitały dzisiejszy dzień zrelaksowane i z zadbanymi dłońmi, które w świątecznym dniu nic nie powinny robić 🙂 Wydarzenie odbyło się w Gimnazjum nr 7 i poprzedzone zostało programem artystycznym przygotowanym przez młodzież z gimnazjum.

Wszystkie uczestniczki i uczestników spotkania serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć 🙂 Zapraszamy również na jutrzejsze Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się w Marinie w Grudziądzu. Start o godzinie 10-tej 🙂 Na pierwszym piętrze znajdziecie gabinet Szkoły Pascal, w którym wykonywać będziemy podobne zabiegi. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie skorzystali i te z Pań, które chcą skorzystać ponownie 🙂