Nasza pierwsza wizyta w Otwocku odbyła się 23 grudnia 2014r..  Wspólnie z Joanną Zalewska,  Marcinem Królem i przedstawicielką ECK Pascal w Otwocku Panią Anetą Ponichterą zawieźliśmy Dzieciakom full prezentów. Mikołaj był naprawdę szczodry – jako sanie musiały posłużyć dwa samochody z Wyszkowa i jeden z Otwocka.

Niestety fotorelacji nie sprzyjała pogoda, więc ze zdjęciami skromnie. O tej porze spodziewaliśmy się raczej śnieżycy, a tu deszczysko lało jak z cebra. Cały Otwock zalany, ulice płynęły, wody na nich było do połowy łydek. Zanim pozanosiliśmy wszystkie podarunki z samochodów do Ośrodka byliśmy przemoczeni do suchej nitki.
Ale to mało ważne – najważniejsze, że Obdarowani zaskoczeni ilością prezentów. Owszem wiedzieli, że przyjedziemy, że coś dla nich mamy, ale nie spodziewali się takiej ilości. Możemy śmiało twierdzić nawet, że wręcz byli tym faktem onieśmieleni. Jak powiedziały nam Panie z Ośrodka spodziewały się wyszkowskiego Mikołaja, ale że przyniesie, aż tyle prezentów to nie.
Dzięki Wam udało nam się dosłownie zasypać IOP prezentami „doszczętnie”.
Aktualnie w Ośrodku przebywa 17 Małych Iskierek. Każda z nich ujmuje za serce tak mocno, że nie sposób opisać…….. Jak zwykle nie udało nam się powstrzymać łez, ale jak mówi Pani Dyrektor Pani Dorota Polańska „Nie ma co płakać – lada moment dzieciaki będą w kochającej, pełnej rodzinie.”
Jeszce raz serdecznie dziękujemy Wam wszystkim razem i każdemu z osobna – za każdy drobiazg, za każdą cegiełkę, za każdy kawałeczek serca, które włożyliście w ten nasz wspólny wielki prezent dla Maluchów.

Mamy nadzieję, że nie zabraknie Was przy następnej akcji dla IOP.

Już teraz możemy powiedzieć, że będziemy chcieli zrobić powtórkę!

Nasze szczególne podziękowania za zaangażowanie kierujemy do:

– Żłobka i Przedszkola Bambino w Wyszkowie,

– Przedszkola Nasze Bambino w Wyszkowie,

– I Językowej Szkoły Podstawowej „Language” w Wyszkowie,

– Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie,

– Zespołu Szkół im. gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego w Woli Mystkowskiej,

– Kreatywki Wyszków, Edyty Kozłowskiej,

– Publicznego Gimnazjum w Kamionnie,

– Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Sadzewiczowej w Łochowie,

– Niepublicznego Przedszkola „Mały Geniusz” w Wyszkowie,

– Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Leśnej Placówki AK „Mrowisko” w Knurowcu,

– dr Edyty Mielczarczyk,

– Pana Marcina Króla,

– mieszkańców Krąg i Pani Aneta Czarzastej – Apel,

– Marty Pakieły, Anny Sutkowskiej, Joanny Wójcik, Katarzyny Krasuckiej, Piotra Majewskiego, Barbary Maćkowiak, Pauliny Zabrzygraj, Justyny Burghardt, Eweliny Skrzecz, Anny Sikory, Marioli Maliszewskiej, Anety Ocimek, Nenko Genov, Edyty Pietrzak, Kingi Dębek, Eweliny Kamienieckiej, Marcina Woźniaka, Hanny Mikołajczyk, Anety Ponichtery, Barbary Ochmańskiej, Mai Mróz, Iwony Michalik, Agnieszki Nowak,

– Słuchaczy Szkół Pascal i Pracowników Grupy Pascal Sp. Z o.o. Oddziału w Otwocku,

– Słuchaczy Szkół Pascal w Wyszkowie,

– pacjentek Oddziału Neonatologicznego i Poradni Neonatologicznej SP ZZOZ w Wyszkowie

oraz wielu anonimowych Darczyńców, których z imienia i nazwiska, nawet nie jesteśmy w stanie wymienić.

DZIĘKUJEMY!!!

Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka.

Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń…”

Jan Paweł II

10828137_1517997478448445_7867452606813105605_o 10840013_548237675279537_1224660280_o