Konkurs Walentynkowy dla naszych Słuchaczy!

Do wygrania: masaż gorącymi kamieniami, dwa desery lodowe, bukiet kwiatów. Nie przegap takiej okazji 🙂 Rozstrzygnięcie nastąpi w poniedziałek, 16 lutego.

Zasady są proste:

1. Udostępnij nasz post konkursowy na facebooku

2. Zachęcaj znajomych do polubienia postu

3. Osoby (Słuchacze Szkoły Pascal w Grudziądzu) z największa ilością polubień wygrywają!

Nagrody!

Miejsce I: MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI w Gabinet Fizjoterapii i Masażu Agnieszka Gruca, przy ul. Włodka 7/204B

Podaruj sobie lub osobie najbliższej odrobinę przyjemności i relaksu.

Miejsce II:
Dowolne kwiaty cięte lub doniczkowe do 20 zł w Kwiaciarnia Event Decor, przy ul. Wybickiego 36 w Grudziądzu

Podaruj kwiaty komuś, kogo kochasz.

Miejsce III:
2 desery lodowe dla jednego zwycięzcy w Lodziarnia Włoska Gelateria Italiana, przy ul. Rynek 7 w Grudziądzu

Wybierzcie się na romantyczne lody.

Jeśli jeszcze nie zapisałeś się do Szkoły Pascal, weź udział w konkursie i zapisz się przed jego rozstrzygnięciem 🙂 W celu zapisu na jeden z darmowych kierunków policealnych należy przyjść osobiście do naszego sekretariatu. Zabierz ze sobą dowód osobisty i oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej. Prowadzimy także nabór do darmowego liceum ogólnokształcącego.

Rekrutacja zimowa trwa!