5 marca 2016 roku odbyły się w naszej szkole „DRZWI OTWARTE” dla przyszłych uczniów.  Podczas spotkania goście  mogli zwiedzić szkołę, w której odbywają się zajęcia teoretyczne oraz nasze pracownie praktyczne.  Osoby zainteresowane zapoznały się z całą ofertą, jaką nasza placówka dysponuje i do której zachęca.

Celem imprezy było oprócz wspólnej zabawy i miłego spędzenia czasu wolnego, przedstawienie bogatej oferty edukacyjnej i kulturalnej naszej szkoły. Przybyli na imprezę goście mieli możliwość korzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, które były wykonywane przez słuchaczki Technika Usług Kosmetycznych.

„Drzwi otwarte” to dla przyszłych słuchaczy okazja do poznania szkoły oraz spotkania z dyrekcją i nauczycielami. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za zainteresowanie naszą szkołą.

3

Willa Uroda – pracownia kosmetyczna na kierunku Technik Usług Kosmetycznych

6

Cosmo Dental. Gabinet dentystyczny – zajęcia praktyczne na kierunku Asystentka Stomatologiczna