I Ty możesz uratować komuś życie!

W naszym oddziale w Grudziądzu organizujemy Dzień Dawcy Szpiku w Szkole Pascal. W ten sposób wspieramy fundację DKMS, której misją jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie, potrzebującego przeszczepienia szpiku lub komórek macierzystych.

Plakat

Zarejestrować może się każdy zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia, ważący minimum 50 kg (bez dużej nadwagi). Zajmuje to tylko chwilę, polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.

Dołączajcie do wydarzenia i zapraszajcie do niego swoich znajomych. Wspólnie możemy zrobić coś naprawdę dobrego.

Celem szkoły Pascal jest nie tylko kształcenie, ale także promowanie wartości. Bezcenną wartością jest życie ludzkie, które wspólnie możemy uratować niejeden raz. Pierwszy krok to rejestracja w dniu 28 marca (sobota) w Szkole Pascal przy alei 23 stycznia 26 w Grudziądzu.

Gorąco zapraszamy!

Data:                                    28 marca 2015