Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Postaw na rozwój we Wrocławiu

W sercu Dolnego Śląska, otoczone pięknem Odry i pełne bogactwa historycznego, leży Wrocław. To miasto, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a dynamiczna społeczność tworzy miejsce pełne możliwości. Jeśli szukasz inspirującego miejsca do nauki i rozwoju, Wrocław z pewnością będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Miasto z Charakterem

Wrocław to miasto z długą i fascynującą historią, której ślady widać na każdym kroku. Spacerując po Rynku, można podziwiać gotycką architekturę, kolorowe kamienice i urokliwe zaułki. Katedra św. Jana Chrzciciela na Ostrowie Tumskim, Panorama Racławicka oraz liczne mosty i kładki nad Odrą tworzą wyjątkowy klimat, który zachwyca zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Szkoła Policealna Pascal – Twoja Brama do Przyszłości

Wrocław to również miejsce, gdzie edukacja spotyka się z pasją. Szkoła policealna Pascal, znana ze swojego nowoczesnego podejścia i wysokich standardów, oferuje bogaty wybór kierunków kształcenia, które przyciągają ambitnych i kreatywnych ludzi.

Bezpłatne Kierunki Medyczne

  • Asystentka Stomatologiczna. Praca asystentki stomatologicznej to fascynujące wyzwanie, które łączy w sobie precyzję i troskę o pacjenta. Nauczysz się, jak asystować dentystom podczas zabiegów, dbać o komfort pacjentów oraz organizować gabinet stomatologiczny.
  • Technik Masażysta. Jeśli cenisz znaczenie relaksu i dbania o zdrowie, kierunek technika masażysty będzie dla Ciebie idealny. Zdobędziesz umiejętności różnorodnych technik masażu, które pomogą innym zredukować stres i poprawić samopoczucie.
  • Technik Sterylizacji Medycznej. W medycynie niezwykle ważne jest zapewnienie najwyższych standardów higieny. Jako technik sterylizacji medycznej będziesz odpowiedzialny za przygotowanie narzędzi medycznych do zabiegów, dbając o bezpieczeństwo pacjentów i personelu.
  • Terapeuta Zajęciowy. Rola terapeuty zajęciowego to wspieranie osób z różnymi potrzebami w ich codziennym życiu. Nauczysz się, jak poprzez różnorodne formy terapii pomagać innym w osiąganiu samodzielności i poprawie jakości życia.
  • Opiekun Medyczny. Jako opiekun medyczny, będziesz odgrywał kluczową rolę w opiece nad osobami chorymi i starszymi. Kierunek ten przygotuje Cię do pracy w szpitalach, domach opieki i innych placówkach medycznych, gdzie będziesz mógł/a pomagać potrzebującym.

Kierunek Zawodowy – Florysta

Wrocław, z jego licznymi parkami i zielonymi przestrzeniami, jest idealnym miejscem na naukę sztuki floralnej. Rozwijaj swoją kreatywność, tworząc wyjątkowe bukiety i dekoracje, które rozświetlą każdy dzień i każdą okazję.

Kursy Zawodowe

Pascal we Wrocławiu oferuje również szeroki wachlarz kursów zawodowych, które umożliwiają szybkie zdobycie nowych umiejętności i kwalifikacji. Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść swoje kwalifikacje, czy zmienić zawód, kursy zawodowe są doskonałą opcją dla osób pragnących rozwoju.

Jak zapisać się na kierunek lub kurs?

Rekrutacja na wszystkie kierunki i kursy zawodowe w Pascal we Wrocławiu jest już otwarta. Aby zarezerwować miejsce, odwiedź stronę Szkoły Pascal i wypełnij formularz rejestracyjny. Nie przegap swojej szansy na rozwój w dynamicznym i inspirującym środowisku edukacyjnym!

Kształtuj swoją przyszłość we Wrocławiu z Pascal i rozwijaj się w jednym z najbardziej dynamicznych miast Polski!