Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Kształtuj Swoją Przyszłość w Olsztynie

W sercu Warmii, otoczone pięknem przyrody i bogactwem kultury, leży urokliwe miasto Olsztyn. To miejsce, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością, a lokalna społeczność pełna jest gościnności i otwartości. Jeśli szukasz fascynującego miejsca do nauki i rozwoju, Olsztyn z pewnością będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Miasto z Historią

Olsztyn, z jego długą i bogatą historią sięgającą średniowiecza, zachwyca zabytkami i niepowtarzalnym klimatem. Spacerując po zabytkowej starówce, można poczuć magię minionych wieków. Stare kamienice, wąskie uliczki, malownicze place i zabytkowe kościoły tworzą wyjątkową atmosferę. Zamek Kapituły Warmińskiej, będący jednym z najważniejszych zabytków miasta, oraz malownicze jeziora i parki, czynią Olsztyn miejscem pełnym uroku i inspiracji.

Nowa Szkoła Policealna Pascal

Nie ma nic bardziej inspirującego niż miejsce, gdzie edukacja spotyka się z pasją. W Olsztynie właśnie takie miejsce powstało – szkoła policealna Pascal. Jako marka ceniona na rynku edukacyjnym, Pascal oferuje szeroki wachlarz kierunków kształcenia, które przyciągają ambitnych i kreatywnych ludzi.

Bezpłatne Kierunki Medyczne

  1. Higienistka Stomatologiczna – zdrowie jamy ustnej jest niezwykle ważne, a higienistka stomatologiczna odgrywa kluczową rolę w profilaktyce i edukacji pacjentów na temat zdrowego uzębienia. Nauczysz się tutaj, jak dbać o zdrowie pacjentów i wspierać ich w codziennej higienie jamy ustnej.
  2. Technik Masażysta – jeśli cenisz znaczenie relaksu i dbałości o zdrowie, to kierunek technika masażysty będzie dla Ciebie idealny. Nauczysz się różnorodnych technik masażu, które pomogą ludziom zredukować stres i poprawić samopoczucie.
  3. Technik Sterylizacji Medycznej – w dziedzinie medycyny ważna jest doskonała organizacja i dbałość o bezpieczeństwo pacjentów. Jako technik sterylizacji medycznej będziesz grał kluczową rolę w zapewnianiu najwyższych standardów higieny w placówkach medycznych.
  4. Terapeuta Zajęciowy – praca terapeuty zajęciowego polega na wspieraniu osób z różnymi potrzebami w ich codziennym życiu. Nauczysz się, jak poprzez różnorodne formy terapii pomagać innym w osiąganiu samodzielności i poprawie jakości życia.
  5. Opiekun Medyczny – jako opiekun medyczny będziesz odgrywał kluczową rolę w opiece nad osobami chorymi i starszymi. Ten kierunek przygotuje Cię do pracy w szpitalach, domach opieki i innych placówkach medycznych, gdzie będziesz mógł/a pomagać potrzebującym.

Kierunki Zawodowe

  1. Florysta – Olsztyn, z jego pięknymi parkami i ogrodami, jest idealnym miejscem na naukę sztuki floralnej. Wyraź swoją kreatywność, tworząc wyjątkowe bukiety i dekoracje, które rozjaśnią każdy dzień.
  2. Technik Usług Kosmetycznych – jeśli uwielbiasz dbać o urodę i chciałbyś nauczyć się różnorodnych zabiegów kosmetycznych, ten kierunek jest stworzony dla Ciebie. Po ukończeniu nauki będziesz gotowy/a do podjęcia pracy w luksusowych salonach kosmetycznych, spa i wellness.

Kursy Zawodowe

Dodatkowo, Pascal w Olsztynie oferuje szeroki wybór kursów zawodowych, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności i kwalifikacji w krótkim czasie. Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść swoje kwalifikacje, czy zmienić zawód, kursy zawodowe są doskonałą opcją dla osób pragnących rozwoju.

Jak zapisać się na kierunek lub kurs?

Rekrutacja na wszystkie kierunki i kursy zawodowe w Pascal w Olsztynie jest już otwarta. Aby zarezerwować miejsce, odwiedź stronę Szkoły Pascal i wypełnij formularz. Nie przegap swojej szansy na rozwój w dynamicznym i inspirującym środowisku edukacyjnym!

Kształtuj swoją przyszłość w Olsztynie z Pascalem i rozwijaj się w jednym z najpiękniejszych miast Polski!