Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Szkoły policealne, atrakcyjne kierunki medyczne, zawodowe oraz kursy

Znajdź kierunek dla siebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Oferta edukacyjna sprawdź

Szkoła dla dorosłych otwarta na humanistów, umysły ścisłe i artystów

Bez względu na to, czy masz artystyczną duszę, czy wolisz liczyć pieniądze i zajmować się dokumentami, w szkole zaocznej Pascal znajdziesz idealny kierunek dla siebie. Wybór jest duży w każdym z miast, w którym szkoła dla dorosłych ma placówkę.

Lubisz pomagać? Chcesz pomagać? Chcesz wykonywać zawód związany z opieką nad słabszymi? Szkoła zaoczna to świetny sposób na rozwój kompetencji po liceum i podążanie w kierunku, który w duszy gra. W ofercie Pascala są takie kierunki jak: opiekunka dziecięca, opiekunka środowiskowa, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun w domu pomocy społecznej. To zawody, które dziś są bardzo cenione, między innymi dlatego, że łączą szlachetną postawę pomocy z pracą.

Jeśli wolisz pracę biurową, to szkoła dla dorosłych również ma w ofercie popularne kierunki, dzięki którym zwiększysz atrakcyjność swojego CV. Mając dyplom Pascala, podczas pierwszej selekcji CV w procesie rekrutacji, masz większe szanse na otrzymanie zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Szkoła policealna Pascal przygotuje Cię do pracy w biurze. Wybierz tylko jeden z kierunków: technik administracji, technik archiwista, technik usług finansowych i pocztowych, technik BHP.

Gdy doceniasz piękno, masz poczucie stylu, chcesz podążać za artystycznymi wizjami, zapisz się na kierunek florysta. Branża kwiatowa przeżywa obecnie rozkwit. Inna propozycja to technik usług kosmetycznych. Branża kosmetyczna to kolejna, w której zrealizujesz artystyczne wizje. Szkoła zaoczna Pascal kształci również w kierunku ochrony fizycznej i mienia. W zawodzie tym pracują nie tylko mężczyźni, coraz więcej jest kobiet.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz
Zamów połączenie