Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Na naukę i rozwój nigdy nie jest za późno – Dołącz do Szkoły Pascal dla dorosłych!

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, że na naukę i rozwój osobisty nigdy nie jest za późno? W Szkole dla Dorosłych Pascal wierzymy, że każdy moment jest dobry, aby zdobywać nowe umiejętności i otwierać się na nowe możliwości zawodowe. Nasza oferta edukacyjna jest skierowana do osób, które pragną się rozwijać, niezależnie od wieku czy wcześniejszego doświadczenia zawodowego.

Dlaczego warto dołączyć do Szkoły Pascal?

1. Elastyczność i dostępność: Nasze programy edukacyjne są dostosowane do potrzeb osób dorosłych, oferując elastyczne godziny zajęć głównie w wekekendy, które można łatwo dopasować do życia zawodowego i rodzinnego.

2. Bogata oferta kierunków: Oferujemy szeroki wachlarz kierunków, które pozwolą Ci zdobyć nowe kwalifikacje i umiejętności, niezbędne na współczesnym rynku pracy.

3. Wsparcie profesjonalistów: Nasza wykwalifikowana kadra nauczycielska nie tylko zapewni Ci wiedzę teoretyczną, ale także ogrom praktyki.

Wybór zawodu – z pomocą doradcy zawodowego to prostsze

Podjęcie decyzji o zmianie zawodu lub wyborze nowej ścieżki kariery może być trudne. Z pomocą przychodzi doradca zawodowy, który pomoże Ci zidentyfikować Twoje mocne strony, zainteresowania i możliwości na rynku pracy. Dzięki profesjonalnym konsultacjom, można lepiej zrozumieć, jakie kroki powinni podjąć, aby osiągnąć swoje cele zawodowe.

Pisanie CV – z profesjonalnym wsparciem osiągniesz więcej

Stworzenie skutecznego CV to zadanie, które wymaga nie tylko wiedzy o aktualnych trendach na rynku pracy, ale także umiejętności prezentacji swoich atutów w najlepszy możliwy sposób. Dobre CV to Twoja wizytówka – to ono decyduje o tym, czy zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Dlatego z radością informujemy, że Szkoła Pascal nawiązała współpracę z Panią Karoliną Botor, znaną jako „Pani buduje karierę”. Pani Karolina jest ekspertką w dziedzinie doradztwa zawodowego i tworzenia CV. Dzięki jej wsparciu, nasi słuchacze mają możliwość skonsultowania swoich dokumentów aplikacyjnych z prawdziwym profesjonalistą.

Wyjątkowa oferta dla słuchaczy Szkoły Pascal

Dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy specjalną ofertę – 20% zniżki na audyt CV i konsultację kariery u Pani Karoliny Botor. To wyjątkowa okazja, aby zyskać cenne wskazówki i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Jak skorzystać z oferty?

Jeśli już jesteś naszym Słuchaczem to kod zniżkowy znajdziesz w aplikacji mobilnej i panelu Słuchacza.
Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Słuchaczem, zarezerwuj miejsce online i korzystaj ze zniżek do naszych partnerów:

Nie zwlekaj – na naukę i rozwój nigdy nie jest za późno! Dołącz do Szkoły Pascal i otwórz sobie drzwi do nowych możliwości zawodowych. Czekamy na Ciebie!

roza-w-kosmetyce