Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Zapisz się on-line

Wybierz kierunek i zarezerwuj miejsce.
Liczba miejsc jest ograniczona!

lic
[[[["field11","contains","Bydgoszcz"]],[["email_to","field8","bydgoszcz@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Chojnice"]],[["email_to",null,"chojnice@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","G\u0142og\u00f3w"]],[["email_to",null,"glogow@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Grudzi\u0105dz"]],[["email_to",null,"grudziadz@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Kutno"]],[["email_to",null,"kutno@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Nysa"]],[["email_to",null,"nysa@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Ostr\u00f3da"]],[["email_to",null,"ostroda@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Otwock"]],[["email_to",null,"otwock@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","P\u0142ock"]],[["email_to",null,"plock@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Tczew"]],[["email_to",null,"tczew@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","W\u0142oc\u0142awek"]],[["email_to",null,"wloclawek@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Wyszk\u00f3w"]],[["email_to",null,"wyszkow@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Zawiercie"]],[["email_to",null,"zawiercie@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Kielce"]],[["email_to",null,"kielce@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Lubin"]],[["email_to",null,"lubin@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Wa\u0142brzych"]],[["email_to",null,"walbrzych@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","Piotrk\u00f3w Trybunalski"]],[["email_to",null,"piotrkow@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","\u015awidnica"]],[["email_to",null,"swidnica@pascal.edu.pl"]],"and"],[[["field11","contains","E\u0142k"]],[["email_to",null,"elk@pascal.edu.pl"]],"and"]]
1 Step 1
Zapis on-line

Dane osobowe:

Imię
Nazwisko

Dane kontaktowe:

Numer telefonu
phone
PEŁNA TREŚĆ
TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Grupa Pascal Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-350) przy ul. Tymienieckiego 25C/90, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Grupa Pascal Sp. z .o.o.
PEŁNA TREŚĆ
TAK, chcę być informowany/a e-mailowo o wydarzeniach, materiałach, promocja i ofertach specjalnych Grupa Pascal Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-350) przy ul. Tymienieckiego 25C/90 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Grupa Pascal Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Grupa Pascal Sp. z .o.o.
Kod użytkownika
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Dla jeszcze większej wygody uczniów i kandydatów nasze liceum ogólnokształcące umożliwia zapisy on-line! Już teraz można skorzystać z oferty kierunków medycznych, wśród których dostępne są kursy tj. terapeuta zajęciowy, technik optyk, asystentka stomatologiczna itd. By trafić w potrzeby rynku, przygotowaliśmy także kierunki zawodowe tj. technik usług kosmetycznych, archiwista czy opiekun w domu pomocy społecznej oraz klasyczną wersji liceum ogólnokształcącego dla dorosłych. Wybór jest naprawdę duży, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Podczas zapisów wystarczy wybrać pożądane miasto i podać swoje dane. W tym miejscu warto zaznaczyć, że szkoły policealne dla dorosłych Pascal dostępne są w całym kraju. Na ten moment przygotowaliśmy 13 placówek i stale otwieramy kolejne. Postaw na swoją świetlana przyszłość i wybierz naukę w miejscu, które przygotuje Cię do pracy na atrakcyjnym stanowisku.