Zarezerwuj miejsce ON-LINE

Sorry, this entry is only available in Polish and Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

logo
Trzecia edycja konkursu
na najpiękniejszą słuchaczkę szkoły PASCAL
Oddaj głos codziennie
Miss Pascala to konkurs na najpiękniejszą słuchaczkę naszych szkół, działających w 13 miastach.
3 edycja konkursu rozpocznie się 9 maja. Będzie składała się z trzech etapów. W pierwszym etapie będzie 39 kandydatek - po trzy z każdego miasta, w których działa szkoła Pascal. W drugim etapie znajdzie się 13 pań – każde miasto będzie miało swoją reprezentantkę. W finale o tytuł Miss Pascala będzie walczyło 6 kandydatek.
Do której z pań trafi tytuł Miss Pascala? Każdy będzie mógł o tym zdecydować głosując na swoją faworytkę. Głosowanie będzie możliwe w sekretariatach szkół, na stronie internetowej oraz przez aplikację mobilną naszej szkoły. Przy czym najbardziej wartościowym głosem będzie głos oddany w aplikacji – liczyć się będzie x3.
Zapraszamy do śledzenia naszych fanpage’y oraz kont na Instagramie. Tam również będziemy prezentować kandydatki i relacjonować przebieg konkursu.
nagl-sponsorzy
sponsorzy
nagl-medialni
partnerzy-medialni
nagl-poprzednie
To już trzecia edycja naszego konkursu na najpiękniejszą słuchaczkę naszych szkół.
Poprzednie edycje cieszyły się dużym zaangażowaniem naszych słuchaczy.
miss-poprzednie-1
Ewelina Suchacz
Miss Pascala 2016
miss-poprzednie-3
Monika Karulak
Miss Pascala 2017