ikona (77) 544 34 00 ikona nysa@pascal.edu.pl
Miasto:
ikona Strona glówna
Nysa, ul. Wrocławska 11
Data: 02.07.2014
REKRUTACJA NA KIERUNEK TECHNIK RACHUNKOWOŚCI

 Zapisz się na bezpłatny kierunek Rachunkowość. Jedyny taki kierunek w okolicy. Zyskaj świadectwo i dokument potwierdzający kwalifikacje zawodowe całkowicie za darmo.

Zajęcia w weekendy od 8:00 do 15:00, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, bardzo dobrze wyposażone sale wykładowe, cateringFanaberia Nysa z pysznymi kanapkami oraz kawą. Jeżeli interesujesz się liczbami:) i logicznym myśleniem, dobrze trafiłeś/łaś, zapraszamy serdecznie do nauki w Szkole Pascal, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i bardzo dobrymi opiniami naszych słuchaczy. 

Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej i dowód osobisty.
Czekamy na Ciebie na ul. Wrocławskiej 11 w Nysie, tel. 775443400


ikona
Data: 29.04.2012
SIEĆ PARTNERSKA

Chcesz się wyróżniać, chcesz być traktowany wyjątkowo i inaczej niż inni, chcesz oszczędzać, płacić mniej, dostawać więcej... Z naszymi Partnerami wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.
ikona
Europejskie Centrum Kształcenia Pascal Nysa , - Szkoły policealne, Licea dla dorosłych, Technik Kosmetyki, Technik Fryzjerstwa,
Technik Administracji, Technik BHP, Technik Informatyki, Wizaż i Stylizacja, Architektura Wnętrz, Logistyka, Ekonomia, Handlowiec,
Rachunkowość, Szkoły dla dorosłych, Szkoły za darmo, Zero opłat, Szkoły Pascal, Liceum ogólnokształcące.